Pečené a sušené s láskou.

Všechny pamlsky jsou domácí bez konzervantů, chemikálií, změkčovadel, aromat, dochucovadel a glycerinu. Vyráběné ze surovin, které byste si koupili i pro sebe.

Jejich složení odpovídá výživovým potřebám psa. Pes je masožravec, a to my respektujeme.

Za objednávky nad 900 Kč platíme poštovné my!

Sušená kravička

SKU 00093
90,00Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu

100% svalovina

Je vhodná pro všechny pejsky i jako dárek na návštěvu.

Hovězí svalovina - pro psy velmi chutné maso. Podporuje vývoj pohybového aparátu.

Sušená svalovina nakrájená na plátky je klasika. Klasika, kterou si myslíme, že všichni známe. Nemusí to být úplně pravda. V běžných obchodem totiž můžete koupit něco, co se tváří jako čistě sušená svalovina, dokonce to na balení má napsané, že se jedná o 100% sušené maso. Ale má to háček. Dle platné legislativy se nemusí na složení psát některé látky, které se běžně do pamlsků pro psy přidávají. Nejčastěji se jedná o glycerin, který pamlsek zakonzervuje, dochutí, dovoní a změkčí. Pokud tedy najdete cokoliv, co vypadá jako sušené maso, ale má měkkou, gumovou strukturu, buďte si jistí, že součástí „100% masa“ je i tento chemický pomocník. Pomocník, který velmi výrazně ničí játra a ledviny psa, ničí jeho obranischopnost a vy se dřív nebo později budete divit, co má ten Váš pejsek za nemoci a kolik, že stojí veterina.

Naše sušené maso je jen sušené maso. Na plátky nakrájené čistá svalovina. Ta pomáhá díky zachování struktury masa čistit zuby. U nás jí najdete nejčastěji ve vydání kuřecí nebo hovězí, často také telecí, vepřová, zvěřina, kachní nebo selečí, apod... Podle toho, jaké maso je k dispozici

Trvanlivost: 12 měsíců, skladujte v suchu do 24 °C, nevystavujte přímému slunci


Uložte tento produkt na později

Fotografie vytvořil Martin Kuneš

KONTAKT

Ing. Markéta Aubrechtová

marketa@pamlskyspribehem.cz

IČO: 05397332

ADRESA

Psí pekárna Štěchovice

Hlavní 56, Štěchovice 252 07

Otevřeno: Po - Pá 11:00 - 16:00

  • Instagram Social Icon
  • Wix Facebook page

Pod vrchním dozorem kavkazského ovčáka Arta a německé ovčandy Brixie