Pečené a sušené s láskou.

Všechny pamlsky jsou domácí bez konzervantů, chemikálií, změkčovadel, aromat, dochucovadel a glycerinu. Vyráběné ze surovin, které byste si koupili i pro sebe.

Jejich složení odpovídá výživovým potřebám psa. Pes je masožravec, a to my respektujeme.

Za objednávky nad 900 Kč platíme poštovné my!

Tyčinky z BIO hovězího

SKU 00012
90,00Kč
Vyprodáno
1
Podrobnosti o produktu

100% hovězí ořez v BIO kvalitě

Zní to jako marketingový trik - to BIO hovězí. Ale věřte, že není. Maso z BIO chovů má jiné parametry, jinou chuť i vůni. Pamlsek je nejoblíbenějším druhem u vybíravých pejsků, a to proto, že po tomto mase, že můžou pejsci utlouct.

BIO maso má oproti masu z běžných chovů mnoho výhod, neobsahuje antibiotika ani hormony, lepší chuť a nezpůsobuje alergie. Podpora těchto chovů, které se snaží chovat ke zvířatům lépe než jen jako ke zboží, za to skutečně stojí!

My pro tyto pamlsky používáme ořez z masa v BIO kvalitě. Ořez je to, co zůstane po rozporcování čisté svaloviny - v realitě tedy zhruba ½ svaloviny a ½ šlach, tuku, apod... Ale nelekejte se, i šlachy a tuk pejsek potřebuje. Navíc tuk = chuť. A usušený tuk navíc funguje jako „přírodní změkčovadlo“. Pamlsky tedy jsou mastnější na omak, tučnější pro pejska, ale za to měkké a velmi chutné

Uložte tento produkt na později

Fotografie vytvořil Martin Kuneš

KONTAKT

Ing. Markéta Aubrechtová

marketa@pamlskyspribehem.cz

IČO: 05397332

ADRESA

Psí pekárna Štěchovice

Hlavní 56, Štěchovice 252 07

Otevřeno: Po - Pá 11:00 - 16:00

  • Instagram Social Icon
  • Wix Facebook page

Pod vrchním dozorem kavkazského ovčáka Arta a německé ovčandy Brixie