Obchodní podmínky

Objednávky přijaté do 13:00 zasílané Českou poštou odesíláme ještě tentýž den. Objednávky zasílané před Zásilkovnu odesíláme následující pracovní den.

Doprava:

ČESKÁ POŠTA (preferovaný způsob dopravy, kterým odesíláme ještě tentýž den)

- Balík do ruky kurýr Vám balíček doveze na Vámi uvedenou adresu a při neúspěšném dodání uloží na pobočce České pošty

- Balík na poštu balíček bude doručen na Vámi zvolenou poštu, prosíme tedy o přesné zadání PSČ

- Balík do Balíkovny balíček si můžete vyzvednout jen na některých pobočkách České pošty

ZÁSILKOVNA (odesíláme až následující pracovní den)

- Doručení na adresu doručuje přepravní společnost DPD, Intime nebo vlastní vozy Zásilkovny

- Výdejní místa Zásilkovny

PLATBA:

- Bankovním převodem (preferovaný způsob platby) 

- Dobírkou

Osobní vyzvednutí:

- osobní vyzvednutí objednávky je možné až po obdržení e-mailového potvrzení, a to v naší Pekárně pro psy (Štěchovice, Hlavní 56) ve všední dny od 11:00 do 16:00 krom státních svátků a ohlášených zavřených dnů

 

 

 

 

Obchodní podmínky

 

 1. Úvodní ustanovení

Tyto obchodní podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího v rámci smluvních vztahů uzavřených prostřednictvím internetového obchodu www.pamlskyspribehem.cz. S těmito obchodními podmínkami má kupující možnost se seznámit před odesláním své objednávky a je na ně dostatečně předem upozorněn. Kupující odesláním své objednávky potvrzuje, že se s těmito obchodními podmínkami seznámil a že s nimi souhlasí. 

Prodávajícím a provozovatelem obchodu Pamlsky s příběhem je podnikající fyzická osoba Ing. Markéta Aubrechtová, IČO: 05397332. Kontaktními údaji je e-mailová adresa marketa@pamlskyspribehem.cz.

Veškeré smluvní vztahy se řídí právním řádem České republiky.

 1. Uzavření kupní smlouvy

Závazným návrhem na uzavření kupní smlouvy se považuje řádné vyplnění a odeslání objednávkového formuláře skrze stránky www.pamlskyspribehem.cz anebo zaslání objednávky na e-mail. Prodávající v případě nedostupnosti některého objednaného zboží nebo nedodržení termínu dodání (bod č. 4) informuje kupujcího, a ten má v takovém případě právo zrušit objednávku, tedy odvolat svůj návrh na uzavření kupní smlouvy, bez jakýchkoli sankcí až do okamžiku odeslání zboží. Zrušení nebo změnu objednávky je kupující povinen prodávajícímu oznámit e-mailem nebo telefonicky. Kupní smlouva se uzavírá v českém jazyce a je archivována pouze po dobu nezbytně nutnou pro její vyřízení. Měnit objednávku a opravovat chyby lze do okamžiku předání zboží k odeslání.

Uzavřením smlouvy udělil zákazník souhlas k zasílání daňových dokladů (faktur) v elektronické podobě dle smyslu ustanovení zákona. Tyto faktury jsou považovány za plnohodnotné a budou zaslány zákazníkovi ve formátu PDF jako příloha e-mailové komunikace.

 1. Zboží

Prodávající je výrobcem doplňkového krmiva pro psy a je registrován u Státní veterinární správy a Úřadu pro krmiva, kteří pravidelně provoz kontrolují a dbají na dodržení zákonných podmínek. Prodávající deklaruje předem skladovací podmínky a kupující je bere při objednávce na vědomí a souhlasí s jejich dodržováním pro zachování požadovaných vlastností výrobku. Prodávající nenese odpovědnost za skladovací podmínky a tím ovlivněnou dobu trvanlivosti v době, kdy má již kupující zboží u sebe. Prodávající zároveň nabízí výrobky jiných výrobců, které však sám nevyrábí, a tím pádem nenese zodpovědnost za všechny deklarované vlastnosti výrobku.

 1. Platební podmínky a doprava

Objednané zboží zasíláme Českou poštou, a dle jejího aktuálního ceníku také účtujeme poštovné.

Platit je možné

- na dobírku (poplatek za tuto platbu dle aktuálního ceníku České pošty se připočte k ceně objednávky). Peníze za zboží platí kupující až při převzetí zboží poštovnímu doručovateli nebo na poště.

- platba předem převodem na účet u České spořitelny č.ú. 4783900379 / 0800. Po obdržení objednávky (návrhu na uzavření kupní smlouvy) zašle prodávající kupujícímu výši kupní ceny, číslo účtu a variabilní symbol platby. Zboží zaplatí kupující na bankovní účet prodávajícího před odesláním zboží, v opačném případě nebude zboží odesláno popř. předáno.

 1. Termín dodání

Objednávky se vyřizují postupně podle data přijetí objednávky a podle aktuální dostupnosti vyrobených pamlsků.

Objednávky jsou odesílány do 5ti pracovních dnů od jejich doručení. Objednávky od 5.000 Kč jsou odesílány do 10ti pracovních dní od jejich doručení.

Výroba pamlsků v malovýrobě s sebou však obnáší jistá omezení, a tak zakázník bere na zřetel, že některé druhy nemusí být k dostání v požadovaném množství či čase. Pokud nemůžou být termíny doručení dodrženy (např. z důvodu nedostupnosti surovin pro výrobu), bude o tom zákazník neprodleně informován a má možnost okamžitě objednávku zrušit.

 1. Záruční lhůta a odpovědnost

Spotřebitel má právo odstoupit od smlouvy v záruční lhůtě 3 týdnů ode dne převzetí zboží.

Prodávající nenese žádnou zodpovědnost za poškození objednaného zboží přepravcem (Českou poštou, Zásilkovnou).

 1. Elektronická evidence tržeb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 1. Práva duševního vlastnictví

Veškerá autorská práva a jiná práva duševního vlastnictví obsažená v složení výrobků, textech, obrázcích a jiných materiálech na www.pamlskyspribehem.cz jsou vlastnictvím provozovatele.

Kdokoliv jiný krom provozovatele není oprávněn bez písemného oprávnění provozovatele jakkoliv používat (především kopírovat, napodobovat) tato práva pro soukromé a komerční využití.

 1. Ochrana osobních údajů

Veškeré osobní údaje, které jsou prodávajícímu sděleny, nebudou bez souhlasu kupujícího poskytnuty třetím osobám ani jiným subjektům, vyjma případů nutných k realizaci kupní smlouvy na základě těchto VOP,  a bude s nimi nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Kupující odesláním objednávky uděluje prodávajícímu v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas se zpracováním osobních údajů poskytnutých v rozsahu jméno, adresa, telefon a emailové spojení. Tyto údaje slouží jen pro splnění kupní smlouvy a usnadnění objednávek kupujícího v budoucnu.

Přístup k uživatelskému účtu kupujícícho je zabezpečen uživatelským jménem a heslem. Kupující, který si registruje uživatelský účet je povinen zachovávat mlčenlivost ohledně informací nezbytných k přístupu do jeho uživatelského účtu a bere na vědomí, že provozovatel webu nenese odpovědnost za porušení této povinnosti.

 1. Odstoupení od smlouvy

Odběratel / kupující má právo odstoupit od smlouvy (uzavřené objenávky) bez sankcí do momentu, kdy prodávající objednávku odešle. Po odeslání objednávky má kupující právo odstoupit od smlouvy, příp. nepřevzít balík, avšak se sankční pokutou, jejíchž výše se odvíjí od vynažených nákladů na dopravu a balení. V případě poškozeného balíku, jeho obsahu či jinak znehodonocené objednávce má kupující právo požadovat náhradu, avšak je povinnen nejdřív o tomto informovat prodávajícího a domluvit se s ním na adekvátní náhradě.

 1. Velkoobchodní odběr

Odběratel / kupující je dopředu informován o množstevních slevách a jiných výhodách. Souhlas s nimi projeví buď výslovně (ústně či písemně) anebo vytvořením první objednávky. O změnách cen, množstevních slev nebo jiných výhodám je odběratel / kupující dopředu informován, nejpozději však před odesláním objednávky, na které se vztahují.

Koncové prodejní ceny odběratele, který dále nabízí zboží, nesmí končit pod cenou, kterou nabízí výrobce.

 1. Závěrečná ustanovení

Na práva a povinnosti neupravená těmito obchodními podmínkami se přiměřeně použijí ustanovení Občanského zákoníku, Zákona o ochraně spotřebitele a jiné příslušné právní předpisy České republiky.

Kupující při odeslání objednávky potvrzuje, že si tyto obchodní podmínky přečetl a že s nimi souhlasí.

Kontrolním orgánem pro případné stížnosti kupujícícho je Česká obchodní inspekce.

Tyto podmínky jsou platné od 20.4.2022.