Značka: Azorky

Rybí azorky

139 Kč
Skladem (2 ks)

Balení 100 g

Podle BARFové skladby stravy psa

Možnosti doručení
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Kategorie: Pamlsky pro psy
Maso: Ryba

Složení: sleď obecný, štikozubec obecný, mrkev, jablko, sušená vejce

 

Masové pamlsky české výroby z čerstvých surovin z české produkce. Odměny pro psy bez chemie.

Jednoduché, geniální složení, které odpovídá vyváženému jídelníčku psa.

 

 

Rybí maso aktivně snižuje  cholesterol , krevní tlak, trombů, má výborný vliv na udržení správných funkcí nervové soustavy a mozku. Zlepšuje činnost  štítné žlázy . Omega-3 mastné kyseliny se podílejí na redukci hmotnosti a nadbytečného podkožního tuku, díky nimž tělo při fyzické aktivitě lépe dokáže využít energii z tuku. Omega-3 zlepšuje vzhled pokožky, její pružnost a hebkost, zlepšuje kvalitu srst,  zmírňuje příznaky lupénky , zlepšuje kvalitu spánku a je nezbytný pro vývoj očí.

Pamlsky jsou z 86 % čerstvého masa, jablko (bohatý zdroj vitamínů a minerálů, také obsahuje zdraví prospěšné kyseliny, které chrání střevní mikroflóru a zabraňují kvašení ve střevech) a mrkev (bohatý zdroj vitamínu A, C, E a vlákniny pro lepší trávení) a červené řepy (Řepa obsahuje minerální látky jako draslík, hořčík, železo, jod, mangan, zinek a má vysoký obsah vitamínů C a E, silný antioxidant) a banán (dávka vlákniny, vitamín A, vitamín C a draslík, jsou dobré pro trávení psa , jsou důležité i pro zdravé srdce, na posílení a regeneraci svalstva. Obsahují velké množství draslíku, vlákninu a vitamín C.) Na 100g pamlsků je použito téměř 500g masa. 

Naše pamlsky jsou vyráběny z čerstvého masa, které je ihned po dovezení zpracováno a připraveno na sušení.

Celý proces je ruční zpracování, takže nám každý kousek projde rukama od převzetí od dodavatele masa až po expedování. Jemně mletá směs se suší díky velmi pomalu při nízkých mezi 60 a 80°C  čemuž si pamlsky zachovají vysoký obsah bílkovin, vitamínů a výrazně se tím prodlouží trvanlivost i bez použití konzervantů.

 

Analytické složky: vláknina: 14g/kg, obsah tuku: 234g/kg, bílkoviny: 552 g/kg, hrubý popel: 51g/kg, vlhkost: 153g/kg, energie: 1707 kj/kg 

Výrobce: Azorky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: