Značka: Azorky

Zvěřinové azorky

125 Kč
Skladem (4 ks)

Balení 100 g

Podle BARFové skladby stravy psa, monoproteinové pamlsky

Možnosti doručení
Můžeme doručit do:
29.4.2024
Kategorie: Pamlsky pro psy
Maso: Zvěřina

Složení: maso ze zvěřiny, mrkev, jablko, červená řepa, banán, sušená vejce

 

Masové pamlsky české výroby z čerstvých surovin z české produkce. Odměny pro psy bez chemie.

Jednoduché, geniální složení, které odpovídá vyváženému jídelníčku psa, navíc monoprotein složení z jednoho druhu živočišné složky.

 

 

Zvěřinové maso z volně lovené zvěře v našich lesích je 100% bio kvality a právě se řadí mezi nejhodnotnější potraviny. 

Mastné nenasycené kyseliny pomáhají snižovat hladinu cholesterolu a byly prokázány příznivý vliv na nervovou soustavu a imunitního systému. Zvěřina se mimo jiné vyznačuje i vysokým obsahem vitamínů a minerálních látek, jako je např. B1, B2, B5 a draslík (látka, která hraje důležitou roli při stabilizaci a kontrole krevního tlaku a rovnováze vody-sůl. V kombinaci s rizikem srdečních patologií a také zmírňuje otoky končetin a vnitřních orgánů), fosfor, hořčík a železo. V konečné řadě u zvěřinového masa hraje roli i etická a ekologická hodnota.  

Pamlsky jsou z 86 % z čerstvého masa, jablko (bohatý zdroj vitamínů a minerálů, také obsahuje zdraví prospěšné kyseliny, které chrání střevní mikroflóru a zabraňují kvašení ve střevech) a mrkev (bohatý zdroj vitamínu A, C, E a vlákniny pro lepší trávení) a červené řepy (Řepa obsahuje minerální látky jako draslík, hořčík, železo, jod, mangan, zinek a má vysoký obsah vitamínů C a E, silný antioxidant) a banán (dávka vlákniny, vitamín A, vitamín C a draslík, jsou dobré pro postižení psa, jsou důležité pro zdravé srdce, na podporu a regeneraci svalstva. Obsahují velké množství draslíku, vlákninu a vitamín C). 

Naše pamlsky jsou vyráběny z čerstvého masa, které je ihned po dovezení zpracováno a připraveno na sušení.

 

Analytické složky: vláknina: 16 g/kg, tuk: 308 g/kg, bílkovina: 520 g/kg, popel: 31 g/kg, vlhkost: 88 g/kg, energie: 1913 kj/kg

Výrobce: Azorky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: