Vyžráno
Značka: Azorky

Tréninkové krůtí pamlsky

99 Kč 197 Kč od 99 Kč
Vyžráno Vyžráno Zvolte variantu
Varianta:

Podle BARFové skladby stravy psa

Možnosti doručení
Kategorie: Pamlsky pro psy
Maso: Krůtí

Složení: krůtí játra, krůtí srdce, mrkev, jablko, červená řepa, banán, sušená vejce, kokos, lněné mouka

Ideální pamlsky na odměňování, pro všechny psí sporty.

 

Česká výroba, čerstvé suroviny z české produkce, bez chemie

Jednoduché, geniální složení, které odpovídá vyváženému jídelníčku psa.

 

 

Tréninkové pamlsky jsou malé cca 8mm kuličky určené pro rychlé odměňování psa tak, aby se nezdržoval dlouhým žvýkáním pamlsku a mohl ihned pokračovat ve výcviku. Při vývoji těchto pamlsků jsme mysleli nejen na psy, ale i na jejich páničky a proto se pamlsky nedrolí, nelepí, nejsou mastné a krásně voní po kokosu. Díky tomu jsou ideální do pamlskovníku, anebo jen do kapes. 

Ať játra hovězí, vepřová nebo krůtí, vždy platí, že jsou plné vitamínů (řady B, A a D) a minerálů (zinek, železo) vhodných a dobře stravitelných pro psy. Navíc játra obsahují i lecitin, který hladinu cholesterolu v krvi psů snižuje. 

I pro psy platí, že s játry se to nemá přehánět i přesto, že jsou velmi zdravá. Přidáváme proto čerstvou mrkev obsahující BETAKAROTEN, ze kterého si psí organismus dokáže sám vyrobit vitamín A v potřebném množství. 

V našich pamlscích pro psy najdete vyvážený poměr jater, v množství ve kterém psům neuškodí, k podílu svaloviny, čerstvému ovoci a zeleniny. To je jeden z hlavních důvodů, proč naše pamlsky psům krásně voní, náramně chutnají, a současně prospívají jejich zdraví.

Krůtí srdce je vydatným zdrojem bílkovin, vitamínů a minerálů. Především tedy B1, B2, B3, B5, B6, B12, A, C a kyseliny listové. Z minerálů je určitě potřeba zmínit Železo, Draslík, Mangan, Měď, Sodík, Zinek, Fosfor, Hořčík a Vápník. 

Krůtí játra,  ta jsou plná B1, B2, B3, B5, B6, B12, A, C a kyseliny listové. A stejné je to i s minerály. Železo, Draslík, Mangan, Měď, Sodík, Zinek, Fosfor, Hořčík a Vápník.

Lněná mouka se vyznačuje vysokým obsahem bílkovin a především velmi vysokým obsahem vlákniny. Je také bohatá na vitamíny skupiny B, Hořčík, Vápník a kyselinu listovou. 

Sušená syrovátka je bohatá na sacharidy a dodává potřebnou energii, ale je vhodná i při redukčních dietách, protože má velmi nízký obsah tuku. Zároveň v ní najdeme celou řadu vitamínů B1, B2, B6, B12, C a E a z minerálních látek Vápník, Draslík, Sodík, Železo, Mangan, Měď, Fosfor, Hořčík a Zinek.  

Kokos,  lipidy v něm obsažené jsou jednodušeji metabolizovány a automaticky využívány jako zdroj energie, aniž by se ukládaly v tukové tkáni. Tento tuk má pozitivní vliv na srdce. Také obsahuje kyselinu Laurovou, která při trávení vytváří látku zvanou monolaurin, která má antivirový a antibakteriální účinek. Velkým přínosem jsou také antioxidační látky (polyfenoly), které posilují imunitní systém a bojují proti zánětu.

Červená řepa  (řepa obsahuje minerální látky jako draslík, hořčík, železo, jod, mangan, zinek a má vysoký obsah vitamínů C a E, silný antioxidant).  

Pamlsky jsou konzervované pouze pomalým sušením bez použití prvků konzervantů a chemických přísad.

Pamlsky jsou vyráběny z čerstvého masa, které je ihned po dovezení zpracováno a připraveno na sušení.

 

Analytické složky: vláknina: 55g/kg, tuk: 249 g/kg, bílkovina: 226g/kg, popel: 51 g/kg, vlhkost: 33g/kg, energie: 1781 kj/kg

Výrobce: Azorky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: