Tréninkové krůtí pamlsky

98 Kč 189 Kč od 98 Kč
Skladem (3 ks) Vyžráno Zvolte variantu
Varianta:

Podle BARFové skladby stravy psa

Můžeme doručit do:
11.12.2023 - Zvolte variantu
Kategorie: Pamlsky pro psy

Ideální pamlsky na odměňování, pro všechny psí sporty.

Složení: krůtí játra, krůtí srdce, mrkev, jablko, červená řepa, banán, sušená vejce, kokos, lněné mouka

 

Česká výroba, čerstvé suroviny z české produkce, bez chemie

Jednoduché, geniální složení, které odpovídá vyváženému jídelníčku psa.

 

Analytické složky: vláknina: 55g/kg, tuk: 249 g/kg, bílkovina: 226g/kg, popel: 51 g/kg, vlhkost: 33g/kg, energie: 1781 kj/kg

Výrobce: Azorky

 

Tréninkové pamlsky jsou malé cca 8mm kuličky určené pro rychlé odměňování psa tak, aby se nezdržoval dlouhým žvýkáním pamlsku a mohl ihned pokračovat ve výcviku. Při vývoji těchto pamlsků jsme mysleli nejen na psy, ale i na jejich páničky a proto se pamlsky nedrolí, nelepí, nejsou mastné a krásně voní po kokosu. Díky tomu jsou ideální do pamlskovníku, anebo jen do kapes. 

Ať játra hovězí, vepřová nebo krůtí, vždy platí, že jsou plné vitamínů (řady B, A a D) a minerálů (zinek, železo) vhodných a dobře stravitelných pro psy. Navíc játra obsahují i lecitin, který hladinu cholesterolu v krvi psů snižuje. 

I pro psy platí, že s játry se to nemá přehánět i přesto, že jsou velmi zdravá. Přidáváme proto čerstvou mrkev obsahující BETAKAROTEN, ze kterého si psí organismus dokáže sám vyrobit vitamín A v potřebném množství. 

V našich pamlscích pro psy najdete vyvážený poměr jater, v množství ve kterém psům neuškodí, k podílu svaloviny, čerstvému ovoci a zeleniny. To je jeden z hlavních důvodů, proč naše pamlsky psům krásně voní, náramně chutnají, a současně prospívají jejich zdraví.

Krůtí srdce je vydatným zdrojem bílkovin, vitamínů a minerálů. Především tedy B1, B2, B3, B5, B6, B12, A, C a kyseliny listové. Z minerálů je určitě potřeba zmínit Železo, Draslík, Mangan, Měď, Sodík, Zinek, Fosfor, Hořčík a Vápník. 

Krůtí játra,  ta jsou plná B1, B2, B3, B5, B6, B12, A, C a kyseliny listové. A stejné je to i s minerály. Železo, Draslík, Mangan, Měď, Sodík, Zinek, Fosfor, Hořčík a Vápník.

Lněná mouka se vyznačuje vysokým obsahem bílkovin a především velmi vysokým obsahem vlákniny. Je také bohatá na vitamíny skupiny B, Hořčík, Vápník a kyselinu listovou. 

Sušená   syrovátka je bohatá na sacharidy a dodává potřebnou energii, ale je vhodná i při redukčních dietách, protože má velmi nízký obsah tuku. Zároveň v ní najdeme celou řadu vitamínů B1, B2, B6, B12, C a E a z minerálních látek Vápník, Draslík, Sodík, Železo, Mangan, Měď, Fosfor, Hořčík a Zinek.  

Kokos,  lipidy v něm obsažené jsou jednodušeji metabolizovány a automaticky využívány jako zdroj energie, aniž by se ukládaly v tukové tkáni. Tento tuk má pozitivní vliv na srdce. Také obsahuje kyselinu Laurovou, která při trávení vytváří látku zvanou monolaurin, která má antivirový a antibakteriální účinek. Velkým přínosem jsou také antioxidační látky (polyfenoly), které posilují imunitní systém a bojují proti zánětu.

Červená řepa  (řepa obsahuje minerální látky jako draslík, hořčík, železo, jod, mangan, zinek a má vysoký obsah vitamínů C a E, silný antioxidant).  

Pamlsky jsou konzervované pouze pomalým sušením bez použití prvků konzervantů a chemických přísad.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: